| Brand Name: | RF Shielding Room |
| Model Number: | 5 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product Name | RF Shielding Room |
| Window Type | Tempered Glass Or RF Shielding Glass |
| Stopband Attenuation | 100dB |
| Lighting | LED Lighting |
| Shielding Effectiveness | Up To 100 DB |
| Nominal Center Frequency | 50Hz |
| Color | Can Be Customized |
| Power Supply | Single Phase, Three Phase Or DC |
| Frequency Range | 10 KHz To 18 GHz |
| Shipping Port | Shanghai |